Barvení

Barvení vlasů existuje celá řada typů a možností.

Provádím barvení dámské, pánské i dětské

 

Barvení cenově 350 – 600 Kč

 

 

Melírování cenově 430 – 730 kč

 

Balayage 480 – 830 Kč

Ceník

Barvení

Barvení může být provedeno několika způsoby. Jedním z nich je zvýraznění už stávajícího odstínu barvy, kdy po vymytí nebo odrostu barvy se odstín oživí.

Další možnosti barvení je úplná změna barvy. Zde je postup už náročnější z hlediska času a posouzení kvality vlasů. U úplné změny barvy nejčastěji dochází k postupu, kdy se vlasy musí vyčistit a následně se odbarvují. O odbarvovaní se dočtete později.

U barvení můžeme použít i jiné techniky postupu, než je jen nanesení jednoho odstínu.

Jedním z nich je barva s melírem, kde záleží na fantazii. Dalším aspektem je typ zákaznice a tvar obličeje. Pomocí melíru se mohou některé partie zvýraznit nebo potlačit.

Melírování

Melírování vlasů je jedním z nejžádanějších a časově náročnějších procesů.

Tuto techniku vyhledávají převážně blondýnky. Má to i své výhody. Pokud je melír dobře a precizně proveden, tak vydrží i pár měsíců. Jako další kladná výhoda je, že do melírovaných vlasů krásně schováme prošedivělé vlasy. U blond odstínu nejlépe po melíru můžeme vlasy tónovat do různých barevných, studených a pastelových barev.

Balayage

Jako další žádanou technikou je balayage. Časově  náročná, ale velmi přirozená technika vykreslovaní vlasů. Postupy má různé. Jedním z nich je vykreslení melírovací směsí délky vlasů do přirozena a následné tónování délek.  Jako další se hodně používá nabarvení umělého odrostu a následné stínování.

Odbarvování

Odbarvování vlasů je kontrolovatelný proces, u kterého dochází k úplné změně vlasové struktury. Díky odbarvení můžeme u vlasů pozorovat přebudování vlasové struktury a rozbourání vlasového melaninu. Je to velmi hluboký zásah do vlasu. Zde je velmi důležitý správný technologický postup. I u pečlivého postupu mohou však vlasy zůstat v kondici. Však v opačném případě se můžou vlasy nenávratně poškodit.

Odbarvení se používá tehdy, pokud si zákaznice přeje úplnou změnu barevného odstínu. Lze použít i zesvětlující lázeň, která je šetrnější pro vlasovou strukturu vlasů.